آشنایی با دندانپزشکی ایمپلنت در شریعتی

ظهور تکنولوژی درمانی ایمپلنت، گام بسیار امیدوار کننده و مفیدی در عرصه دندانپزشکی به حساب می‌آید. افرادی که به هر دلیلی دندان‌های طبیعی دائمی خود را از دست داده باشند (مثل کشیدن، شکستگی و افتادن دندان و آسیب دیدگی لثه) می‌توانند برای بازسازی ردیف دندان‌های خود و بازیابی ظاهری طبیعی و زیبا، به دندانپزشکی‌های تخصصی ایمپلنت در شریعتی مراجعه نمایند و پس از انجام معاینه و درمان لازم و مشورت با دندان پزشک، نسبت به دریافت ایمپلنت مطابق با شرایط و نیاز خود اقدام کنند.

برخلاف تصور عمومی، دریافت و کاشت ایمپلنت فرایند وحشتناکی نیست و در صورتی که توسط یک دندان پزشک متخصص و مجرب انجام شود، درد و ناراحتی زیادی به همراه نخواهد داشت. هر ساله تعداد زیادی از بیماران بخش دهان و دندان از نبود یک یا چند دندان رنج می‌برند. این مشکل نه تنها باعث می‌شود اموری مانند جویدن و صحبت کردن و بایت دشوار شده و برای فرد آزاردهنده و حتی دردناک باشند، بلکه روی اعتماد به نفس وی نیز تأثیر می‌گذارند. عدم وجود دندان در دهان، به خصوص دندان‌های پیشین، باعث می‌شود شخص از لبخند زدن و یا صحبت کردن خجالت بکشد و علاقه خود را به تعاملات اجتماعی از دست بدهد. در نتیجه، این مشکل به تدریج منجر به ابتلا به افسردگی و گوشه گیری و انزوای فرد خواهد شد و همراه دردهای دهانی و دندانی، او را آزار خواهند داد.

خوشبختانه با وجود ایمپلنت دندانی، دیگر لازم نیست نگران جای خالی دندان‌ها در دهان خود باشید. با نصب ایمپلنت مناسب با ساختار دهان و ردیف دندان‌های طبیعی خود، می‌توانید ظاهر دهان خود را دوباره بهبود ببخشید و لبخند زیبایی داشته باشید و از اعتماد به نفسی که این لبخند زیبا به شما هدیه می‌کند، شاد و راضی شوید.

کلینیک آرامش در شریعتی تهران، از جمله برترین مراکز ارائه درمان ایمپلنت دندانی در ایران محسوب می‌شود. تمرکز اصلی این کلینیک، بر ارائه درمان‌های مرتبط با ایمپلنت گذاری برای هر دو فک و تمام فک می‌باشد. برترین دندان پزشکانی که در این کلینیک حاضر هستند، جهت اطمینان خاطر مراجعه کنندگان گرامی با استفاده از برترین متدهای روز جهت کاشت ایمپلنت دندانی آماده به خدمت هستند.

کلینیک آرامش بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی محسوب می‌شود و در صورتی که قصد دارید جهت دریافت ایمپلنت استاندارد اقدام کنید

انتخاب بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی

بسیاری از مراجعان و بیمارانی که متقاضی دریافت انواع ایمپلنت‌های دندانی هستند، در وهله اول با دوستان، آشنایان و مراکز درمانی و خدمات دندانپزشکی مشورت می‌کنند تا با بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی جهت دریافت و کاشت ایمپلنت دندان آشنا شوند. شناسایی یک کلینیک مناسب که خدمات حرفه ای و مطابق با نیاز شما را ارائه دهد، می‌تواند کار وقت بر و شاید دشواری باشد؛ با توجه به تعداد زیاد کلینیک‌های خصوصی و دولتی در تهران، شاید به راحتی نتوانید یک مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی و به خصوص کاشت ایمپلنت را انتخاب کنید و بابت کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشید.

همان طور که می‌دانید، برای آشنایی با یک پزشک خوب و به خصوص بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی، در درجه اول بایستی از حرفه ای و متخصص بودن دندان پزشک مورد نظر اطمینان حاصل نمایید تا خیال شما از بابت مهارت و تسلط او بر فرایند درمان، راحت باشد. یکی از بهترین روش‌هایی که بتوانید به پزشک اعتماد پیدا کنید، صحبت و مشورت با بیماران و مراجعه کنندگان پیشین او می‌باشد. مراجعان پیشین کلینیک دندانپزشکی آرامش، به طور قطع با توجه به روال رضایت بخش درمان و کیفیت خدماتی که دریافت کرده اند، به شما اطمینان خاطر خواهند داد که با آسودگی جهت دریافت ایمپلنت دندانی خود به این مرکز تخصصی ایمپلنت در شریعتی مراجعه نمایید.

درمان عدم وجود دندان دائمی، برای بیماران بالای 18 سال که به هر دلیلی دندان طبیعی خود را از دست داده باشند گزینه مناسبی خواهد بود. پیش از شروع هر گونه اقدام جهت دریافت ایمپلنت، حتماً با دندان پزشک خود مشورت نمایید و امور لازم (از جمله رادیوگرافی فک و دندان) را انجام بدهید تا درمان شما به بهترین شکل انجام شود.

به لطف حضور کادر درمانی متخصص و مجرب در زمینه تهیه و کاشت انواع ایمپلنت دندانی، کلینیک آرامش به یک مرکز درمانی قابل اعتماد و درجه یک برای همه عزیزانی تبدیل شده است که نیاز به کاشت ایمپلنت دندان دارند و می‌خواهند جهت انجام این امر، به یک مرکز مناسب و برتر مراجعه نمایند.

مراجعه کنندگان عزیز با دریافت خدمات حرفه ای از دندان پزشکان مرکز، از سلامتی دهان و دندان خود اطمینان حاصل خواهند کرد. رضایت مشتریان گرامی، هدف کلینیک آرامش بوده و باعث افتخار است که مراجعه کنندگان از خدمات دریافت شده، رضایت کامل داشته باشند و مراجعه به این کلینیک تخصصی ایمپلنت را به دیگران نیز توصیه نمایند.

مزایای دریافت ایمپلنت دندانی

به طور کلی، ایمپلنت دندانی شامل یک پیچ فلزی از جنس تیتانیوم پزشکی به همراه تاج مصنوعی دندان می‌شود که ظاهری کاملاً طبیعی دارد و پس از پیچ شدن روی پایه فلزی، روی لثه شما قرار می‌گیرد و هیچ تفاوتی با دندان‌های طبیعی شما نخواهد داشت. پایه فلزی که داخل استخوان فک جای داده می‌شود، پس از جوش خوردن با استخوان به خوبی دندان ایمپلنت را در جای خود محکم نگه خواهد داشت و بنابراین، شما با رعایت نکاتی که دندان پزشک به شما توضیح خواهد داد، هیچ نگرانی از بابت شل شدن ایمپلنت نخواهید داشت.

  • ایمپلنت از دندان‌های مجاور و ساختار استخوان فک در اطراف و زیر پیچ محافظت می‌کند. اگر جای دندان کشیده یا شکسته شده در دهان شما خالی بماند، به مرور زمان استخوان و لثه شما نشست خواهد کرد و به احتمال زیاد پس از مدتی ارتفاع استخوان کاهش می‌یابد. به علاوه، دندان‌هایی که در دوطرف قسمت خالی قرار گرفته اند به دلیل نشست استخوان، به یکدیگر نزدیک شده و مشکلات ثانویه‌ای مانند کجی و لق شدگی دندان‌ها شما را آزار خواهند داد. با استفاده از ایمپلنت دندانی، می‌توانید به راحتی از بروز مشکلات جبران ناپذیری از این قبیل جلوگیری نمایید.
  • ایمپلنت دندانی، احساس ناراحتی ناشی از وجود جای خالی دندان در دهان و حفره استخوانی را از بین می‌برد. پس از کاشت ایمپلنت دندانی در دهان، به مرور احساس خواهید کرد که دندان طبیعی شما دوباره به جای خود بازگشته است.
  • اگر در اثر از دست دادن دندان‌های خود، از ظاهر لبخندتان راضی نیستید و از جای خالی دندان خجالت می‌کشید، ایمپلنت دندانی دوباره اعتماد به نفس را به شما هدیه خواهد کرد.
کلینیک آرامش بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی محسوب می‌شود و در صورتی که قصد دارید جهت دریافت ایمپلنت استاندارد اقدام کنید

خدمات دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی

بسیاری از افراد با وجود آگاهی از مشکلاتی که در صورت عدم درمان بیماری‌های دهان و دندان پیش خواهند آمد، به دلایل متعددی از مراجعه به مطب دندانپزشکی دوری می‌کنند.

کلینیک دندانپزشکی آرامش در میرداماد، جهت رفع تمامی عواملی که باعث عدم مراجعه بیماران می‌شوند، امکان مراجعه با اطمینان و آرامش خیال را برای همه عزیزان فراهم آورده اند. اگر به تشخیص دندان پزشک متخصص خود، نیاز به ایمپلنت دندانی داشته باشید حتماً نوع ایمپلنت مطابق با ساختار، شکل و ردیف دندان‌های شما نیز تعیین خواهد شد تا مشکل به بهترین شکل درمان و رفع شود.

به طور کلی، ایمپلنت دندانی به چهار نوع تقسیم می‌شود که بر اساس نحوه کاشت در دهان، با یکدیگر متفاوت هستند. کلینیک دندانپزشکی آرامش در شریعتی به عنوان یک کلینیک تخصصی نصب انواع ایمپلنت دندانی برای مراجعه کنندگان عزیز، مجموعه کاملی از بهترین درمان‌های ایمپلنت را ارائه می‌دهد. رایج‌ترین خدمات درمانی کلینیک آرامش عبارتند از:

  • ایمپلنت‌های اندواستیل:این نوع ایمپلنت دندانی، رایج‌ترین نوع ایمپلنت در دنیا به حساب می‌آید. ایمپلنت اندواستیل دارای یک پایه تیتانیومی (فیکسچر) می‌شود که داخل استخوان فک قرار می‌گیرد و تاج به همراه اکستندر، روی آن نصب می‌شود.
  • ایمپلنت ساب پریو استیل، نوع دیگری از ایمپلنت می‌باشد و عموماً برای بیمارانی توصیه و استفاده می‌شود که متریال استخوانی فک آنها، تراکم و استحکام کافی برای حفاظت و جوش خوردن با پایه ایمپلنت را نداشته باشد. این ایمپلنت، به صورت یک قاب فلزی در زیر لثه و در محل پست نصب می‌شود. پس از جوش خوردن لثه به دور قاب فلزی و محکم شدن آن، تاج دندان بر روی پیچی که از قاب بیرون مانده است قرار داده شده و ثابت می‌شود.
  • ایمپلنت دندانی یک مرحله ای: برای انجام این نوع ایمپلنت دندانی، دندان پزشک ابتدا پایه ایمپلنت را در استخوان فک شما قرار می‌دهد. پس از جوش خوردن استخوان و حاصل شدن بهبودی مناسب، تاج دندان بر روی قسمت بیرون زده پایه ایمپلنت قرار داده می‌شود.
  • ایمپلنت دندانی دو مرحله ای: در این روش دو مرحله ای، ابتدا پزشک پایه را طی جراحی داخل استخوان فک قرار می‌دهد. سپس با انجام یک جراحی کوچک، لثه را به دور پایه بخیه می‌زند تا پایه در جای خود ثابت بماند و لثه ظاهری سالم و طبیعی به خود بگیرد. در نهایت پس از بهبودی محل جراحی و بسته شدن لثه به دور پایه، تاج دندان روی اکستندر قرار داده می‌شود.

انواع مختلف ایمپلنت های دندانی ارائه شده دندانپزشکی در شریعتی

در کلینیک آرامش از ایمپلنت‌های دندانی مختلفی استفاده می‌شود، در نتیجه شما مراجعه کننده گرامی برای دریافت درمان ایمپلنت، انتخاب‌های زیادی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته خود خواهید داشت. ایمپلنت دندان سوئیسی، ایمپلنت دندان کره ای، ایمپلنت دندان آلمانی، ایمپلنت دندان آمریکایی و ایمپلنت دندان فرانسوی از بهترین ایمپلنت های دندانی موجود هستند که همگی با بهترین برندهای ایمپلنت دندان در دندانپزشکی شریعتی استفاده می‌شوند.

 انواع برندهای ایمپلنت دندان شامل موارد زیر می‌باشند:

1- ایمپلنت کره ای Biotem

ایمپلنت دندان بیوتم، یکی از انواع ایمپلنت دندان کره‌ای محسوب می‌شود که از لحاظ کیفیت متریال و قیمت، در سطحی اقتصادی و عالی قرار دارد. این ایمپلنت دندان کره‌ای در ایران بسیار پرطرفدار است و در صورتی که می‌خواهید سراغ یک ایمپلنت دندانی با قیمت مناسب و ماندگاری بالا بروید، ایمپلنت کره‌ای بیوتم انتخاب خوبی خواهد بود.

2- ایمپلنت دندان کره ای مگاژن

ایمپلنت مگاژن نیز از جمله بهترین انواع ایمپلنت‌های دندانی می‌باشد که ساخت کشور کره جنوبی بوده و دندان پزشکان متخصص نصب ایمپلنت، آن را به عنوان یک گزینه مناسب جهت درمان به بیماران توصیه می‌کنند. ایمپلنت دندان مگاژن تا به امروز با موفقیت درمانی بالای 97 درصد همراه بوده است. این نوع ایمپلنت نیز همانند ایمپلنت بیوتم، قیمتی مناسب دارد و به وفور در دندانپزشکی در شریعتی استفاده می‌شود.

3- ایمپلنت دندانی نئودنت اشترومن سوئیسی

ایمپلنت دندانی مارک اشترومن، تولید کشور سوئیس بوده و نسبت به کیفیت منحصر به فردش، قیمت خیلی مناسبی دارد. ایمپلنت دندان نئودنت ساخت کشور سوئیس، حداقل 10 سال ماندگاری به همراه ضمانت دارد و می‌توانید مطمئن باشید که با کمک این ایمپلنت دندانی تا مدت زیادی زندگی راحتی خواهید داشت.

4- ایمپلنت دندان تیتانیوم اشترومن iti

ایمپلنت‌های دندانی اشترومن سوئیس، با بالاترین کیفیت و انواع مختلفی ارائه می‌شوند. در ایران، ایمپلنت‌های دندانی سوئیسی که در دندانپزشکی های تخصصی ارائه می‌شوند به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب، از طرفداران زیادی برخوردارند.

اگر مایل هستید نسبت به دریافت ایمپلنت سوئیسی اقدام کنید، پیشنهاد ما به شما این است که حتماً به فکر مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آرامش باشید. این نوع ایمپلنت‌ها کیفیت فوق العاده بالایی دارند و با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند، در نتیجه میزان موفقیت و طول عمر ایمپلنت بسیار افزایش یافته است.

5- ایمپلنت دندانی اشترومن روگزالید اکتیو iti

این ایمپلنت دندانی، بهترین ایمپلنت مارک اشترومن به حساب می‌آید. این ایمپلنت قیمت بالایی دارد، اما با توجه به کیفیت عالی و عملکرد بسیار بالا و ماندگاری طولانی، یک گزینه فوق العاده به حساب خواهد آمد. ایمپلنت دندانی اشترومن روگزالید اکتیو iti علی رغم وجود بافت‌های فعال که به خوبی و با سرعت بالا با استخوان فک داخل پایه ایمپلنت دندان جوش می‌خورد، دارای کوتاه‌ترین زمان درمان و دوره نقاهت خواهد بود.

6- ایمپلنت آمریکایی دندان زیمر

ایمپلنت دندان آمریکایی زیمر یکی از بهترین ایمپلنت‌های دندان موجود در ایران است که ممکن است متخصصان کشت ایمپلنت به شما توصیه نمایند.

کلینیک آرامش بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی محسوب می‌شود و در صورتی که قصد دارید جهت دریافت ایمپلنت استاندارد اقدام کنید

مزایای مراجعه به دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت شریعتی

  • هزینه مناسب درمان و نصب ایمپلنت:

نصب ایمپلنت دندانی شاید یکی از گرانقیمت ترین و هزینه بر ترین فرایندهای درمانی به شمار بیاید. همین امر باعث شده تا بسیاری از بیمارانی که نیاز به دریافت ایمپلنت دارند، به دلیل هزینه بالای این فرایند نسبت به درمان اقدام نکنند.

خوشبختانه در مرکز دندانپزشکی آرامش، ایمپلنت دندانی با هزینه معقول و مناسبی ارائه می‌شود تا عزیزان از لحاظ مالی بابت دریافت درمان ایمپلنت مشکلی نداشته باشند.

  • ارتباط حرفه ای پزشک و بیمار و ایجاد اطمینان خاطر

صادقانه بگوییم، روش درمانی ایمپلنت گذاری، یک روش تهاجمی است و فرایند جراحی و بهبودی نسبتاً طولانی دربر خواهد داشت. همین امر باعث می‌شود بسیاری از عزیزان دچار اضطراب شده و نسبت به دریافت ایمپلنت دندانی اقدام نکنند.

خبر خوب اینجاست که محیط آرامش بخش، خوش برخوردی پرسنل و صبور و رویکرد حرفه ای دندان پزشکان متخصص دندانپزشکی در شریعتی، به شما کمک خواهد کرد و تا حد زیادی از استرس و اضطراب شما خواهد کاست. تمرکز اصلی دندانپزشکی آرامش در این است که با ایجاد فضایی آرامش بخش برای مراجعه کنندگان، تجربه ای خوب برای آنها فراهم آورد. پس از یک یا دو جلسه مراجعه جهت درمان به کلینیک آرامش، به تدریج از اضطراب شما کاسته خواهد شد.

در طی جلسات مراجعه شما به دندانپزشکی، پزشک متخصص با رفتار حرفه ای و آرامش بخش خود، ارتباطی صمیمانه با شما ایجاد خواهد کرد. بنابراین شما در طی روند درمان کاملاً احساس راحتی خواهید داشت و خواهید توانست هر گونه مشکلی که برای شما وجود دارد را با دندان پزشک در میان بگذارید.

  • کیفیت ایمپلنت:

با توجه به اینکه ایمپلنت دندانی طی یک جراحی نسبتاً حساس نصب شده و نیاز به دوره بهبودی و نقاهت چند ماهه دارد، در صورتی که خدمات کاشت ایمپلنت دندان را از مراکز غیرمعتبر دریافت کنید احتمال بروز عوارض احتمالی پس از کاشت ایمپلنت افزایش خواهد یافت.

اما در مورد دندانپزشکی خوب در میرداماد، می‌توانید از بابت کیفیت خدمات درمانی ارائه شده برای مشکلات دهان و دندانی کاملاً مطمئن باشید. به لطف تخصص بالای دندان پزشکانی که در کلینیک دندانپزشکی آرامش ارائه خدمت می‌نمایند، درمان‌های انجام شده کاملاً استاندارد و مطابق معیارهای جهانی درمان‌های دندانپزشکی بوده و در طولانی مدت، آرامش خاطر و سلامتی مناسبی برای شما به ارمغان خواهند آورد. محیط انجام فرایندهای درمانی کاملاً استریل و پاکیزه نگه داشته می‌شود و به این ترتیب، از بروز هر گونه مشکل ناشی از ورود آلودگی محیطی به بدن بیمار و عفونت ثانویه جلوگیری خواهد شد.

در صورت بروز هر گونه حساسیت، تورم پس از جراحی، مشکلات پریدونتال و لثه پس از کاشت ایمپلنت، می‌توانید با در جریان گذاشتن سریع دندان پزشک خود نسبت به جلوگیری از وخیم شدن اوضاع اقدام نمایید.

مزایا و ماندگاری ایمپلنت دندان

در صورتی که قصد دارید جهت انجام درمان‌های مشکلات دهان، دندان و لثه خود به یک مرکز دندانپزشکی معتبر و قابل اطمینان در میرداماد مراجعه نمایید، توصیه ما به شما این است که حتماً از خدمات حرفه ای و درجه یک کلینیک آرامش بهره ببرید.

عمل جراحی ایمپلنت دندان، از جمله ماندگارترین فرایندهای درمانی دندان به شمار می‌آید. پایه ایمپلنتی که داخل دهان شما قرار می‌گیرد، به صورت دائمی در استخوان فک قرار خواهد داشت و در صورت مراقبت صحیح، مادام العمر ماندگار خواهد بود. عملکرد ایمپلنت درست شبیه به دندان انسان است و به همین دلیل فرد در دهان خود هیچ جسم اضافی احساس نکرده و در زمان جویدن غذا و صحبت کردن بسیار راحت خواهد بود.

پس از انجام فرایند کاشت ایمپلنت، بایستی دوره‌های بهبودی لازم را با رعایت نکات بهداشتی و درمانی طی کنید تا درصد موفقیت درمان به حداکثر برسد. پس از انجام هر جلسه درمان، حتماً با پزشک خود در خصوص نحوه نگهداری ایمپلنت مشورت نمایید و راهنمایی بگیرید.

پس از انجام جراحی جهت کاشت فیکسچر ایمپلنت یا انجام فرایندهایی مانند پیوند استخوان و مشابه آن، حتما بایستی با رعایت نکات بهداشتی و احتیاطی، دوره نقاهت و بهبودی را سپری کنید تا بافت دهان و دندان شما به بهترین شکل بهبود پیدا کند و برای مراحل بعدی دریافت ایمپلنت دندانی مشکلی پیدا نکنید.

ایمپلنت دندانی در مقایسه با دندان‌های طبیعی، از ماندگاری بسیار بالاتری برخوردار بوده و به سادگی دچار شکستگی و آسیب دیدگی نخواهد شد، اما با این وجود باید حتماً به خوبی از ایمپلنت‌های دندانی خود مراقبت نمایید. مسواک زدن و کشیدن نخ دندان به طور مرتب، اقدام‌هایی ضروری هستند که بایستی برای حفظ بهداشت ایمپلنت و مراقبت جهت ماندگاری آنها به مدت طولانی انجام بدهید.

از مسواک‌های نرم و نایلونی استفاده کنید و خمیردندان‌های حاوی مواد خورنده (مانند خمیردندان‌های جرمگیر) به کار نبرید. روزانه از نخ دندان برای تمیز کردن فضای بین دندان‌های خود بهره ببرید و مطمئن شوید ذرات غذا بین دندان‌های شما باقی نمانده اند.

 تا حد امکان از موادغذایی سفت، چسبنده و خیلی داغ یا خیلی یخ دوری کنید. این مواد می‌توانند به ایمپلنت شما آسیب بزنند و نه تنها تاج آن را دچار شکستگی و ترک خوردگی کنند، بلکه خطر آسیب دیدگی پایه فلزی ایمپلنت در اثر اعمال فشار خیلی زیاد نیز وجود خواهد داشت. جهت حصول اطمینان از سلامت دهان و دندان خود، مرتب نزد دندان پزشک مراجعه نمایید.

سخن آخر

کشیدن یا از بین رفتن دندان طبیعی، به طور انکارناپذیری آزاردهنده و حتی غم انگیز است و می‌تواند تأثیر مخربی بر روی سلامتی دهان و دندان و روان افراد بگذارد. اما با وجود امکانات کاشت ایمپلنت دندانی، این مشکل نیز به خوبی و به طرزی مؤثر قابل حل خواهد بود.

کلینیک آرامش بهترین دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت در شریعتی محسوب می‌شود و در صورتی که قصد دارید جهت دریافت ایمپلنت استاندارد توسط برترین دندان پزشکان متخصص در زمینه کاشت ایمپلنت اقدام کنید، توصیه ما به شما این است که به فکر مراجعه به کلینیک آرامش باشید.

امور درمانی مشکلات دهان و دندان، از جمله حساس‌ترین فرایندهای درمانی پزشکی به شمار می‌روند. از همین رو، توصیه می‌کنیم جهت دریافت درمان بهینه همراه با پشتیبانی پزشکی صد درصد و حصول اطمینان از بازدهی مطلوب نتایج، به یک کلینیک معتبر و شناخته شده در عرصه کاشت حرفه ای و استاندارد ایمپلنت مراجعه نمایید.

پیشگیری همواره بهتر از درمان است، و این امر به خوبی در زمینه دندانپزشکی و بیماری‌های دهان و دندان صدق می‌کند. تا حد ممکن مراقب دندان‌های طبیعی خود باشید، معاینات مرتب و منظم چند مرتبه در سال را فراموش نکنید و در هر شرایطی به فکر رعایت بهداشت دهان و دندان خود باشید.

کلینیک آرامش با وجود تجربه چندین ساله کادر درمانی متخصص در زمینه‌های مختلف و موردنیاز مراجعه کنندگان، یک کلینیک دندانپزشکی خوب در میرداماد به شمار می‌آید و کلیه افرادی که نیاز به ایمپلنت‌های مختلف به همراه درمان‌های لازم داشته باشند می‌توانند با آسودگی و اطمینان از کیفیت عالی خدمات درمانی ارائه شده به کلینیک آرامش مراجعه نمایند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا برای رزرو نوبت شماره تماس خورد را وادنمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود