ایمپلنت آلمانی؛ انواع، قیمت و طول عمر

آیا دندانی از دست رفته دارید؟ آیا می‌‌دانید بهترین برند ایمپلنت دندان در جهان کدام برند است؟ آیا برندهای ایمپلنت آلمانی را می‌شناسید؟ آیا درباره هزینه ایمپلنت دندان اطلاعی دارید؟ در این مقاله می‌خواهیم ایمپلنت دندان را به طور کامل شرح دهیم و انواع و قیمت ایمپلنت دندان را برای شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ایمپلنت دندان

دندان در سلامت انسان و زیبایی ظاهری او دارد نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. عدم وجود دندان در استخوان فک به مرور زمان موجب تغییر شکل استخوان فک و ظاهر چانه و گونه می‌شود. از دست دادن چندین دندان موجب آسیب دیدن سایر دندان‌های مجاور خواهد شد و لبخند فرد را نازیبا می‌کند. به همین دلیل فردی که چند دندان از دست رفته دارد بهتر است هر چه زودتر به فکر راهی برای جایگزین کردن دندان‌های خود باشد. زیرا با گذر زمان مشکلات بیشتری برای سایر دندان‌ها و استخوان فک به وجود می‌آید که یا قابل جبران نیست و در صورت جبران کردن نیز هزینه بسیار زیادی خواهد داشت.

عمل کاشت ایمپلنت دندان در هر سنی امکان پذیر است و هر فردی در هر جایگاهی می‌تواند از این روش استفاده کند. مهم نیست که چند دندان از دست رفته داشته باشید. از یک دندان تا تمامی دندان‌های فک بالا یا پائین را می‌توان با استفاده از ایمپلنت جایگزین نمود. روش‌های مختلفی برای جایگزین کردن دندان‌های کشیده شده وجود دارد اما بهترین و ماندگارترین آنها روش کاشت ایمپلنت دندان است.

در دندانپزشکی آرامش از انواع برندهای ایمپلنت دندان استفاده می‌شود. هر برند مدل منحصر به فردی دارد و برای افراد مختلف با شرایط خاص آن شخص استفاده می‌شود. ایمپلنت آلمانی نیز انواع مختلفی دارد که در این مقاله هر یک را به طور کامل معرفی خواهیم کرد. با دانستن اطلاعاتی کامل درباره قیمت و عمر ایمپلنت آلمانی بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که برای کاشت ایمپلنت دندانی کدام برند را انتخاب کنید.

در دندانپزشکی آرامش از انواع برندهای ایمپلنت دندان استفاده می‌شود. هر برند مدل منحصر به فردی دارد و برای افراد مختلف با شرایط خاص آن شخص استفاده می‌شود.

کاربرد انواع ایمپلنت آلمانی

کشور آلمان نیز همانند کشورهای سوئیس و کره جنوبی در زمینه ساخت ایمپلنت بسیار موفق عمل کرده است و برندهای معروفی از کشور آلمان در سراسر جهان استفاده می‌شوند و تمام افرادی که از ایمپلنت‌های آلمانی استفاده کرده‌اند، از عمل خود رضایت کامل داشته‌اند. در کشور ایران نیز در بیشتر کلینیک‌های دندانپزشکی از ایمپلنت‌های آلمانی استفاده می‌شود.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه چند دندان خود را از دست داده‌اند در زمان صحبت کردن و خندیدن خجالت می‌کشند و به دنبال راهی هستند تا بتوانند دندان‌های از دست رفته خود را با یک پروتز بادوام جایگزین کنند. قیمت ایمپلنت آلمانی مقرون به صرفه می‌باشد و هر فرد می‌تواند با توجه به تعداد دندان‌های از دست رفته، از ایمپلنت استفاده کند و دندان‌هایی زیبا د یکدست داشته باشد.

ایمپلنت‌های آلمانی در سراسر جهان به عنوان بهترین برند ایمپلنت دندانی شناخته می‌شود و توانسته است جایگاه بالایی در میان برندهای جهانی کسب کند. پس از ایمپلنت‌های آمریکایی می‌توان گفت که ایمپلنت آلمانی رتبه دوم را در جهان به نام خود ثبت کرده است و ایمپلنت‌هایی با بروزترین تکنولوژی و بهترین متریال را به بازار جهانی عرضه می‌نماید.

ایمپلنت‌های آلمانی دارای پایه‌ای از جنس تیتانیوم هستند و این آلیاژ با بدن انسان سازگار می‌باشد و تا کنون هیچ گونه حساسیت یا عارضه خاصی در مورد استفاده از این جنس ایمپلنت گزارش نشده است. آلیاژ تیتانیوم با استخوان انسان ادغام می‌شود و همانند ریشه دندان در استخوان ثابت شده و حرکت نمی‌کند.

چند عامل موثر در تفاوت قیمت ایمپلنت دندان

یکی از عوامل موثر در قیمت ایمپلنت آلمانی برند ایمپلنت می‌باشد. هر برند در کشور ما قیمت مشخصی دارد. برای ایمپلنت دندان نمی‌توان قیمت ثابتی را مشخص کرد زیرا قیمت ایمپلنت متغیر است و هر زمان که شما برای کاشت ایمپلنت مراجعه می‌نمائید، به قیمت روز محاسبه می‌شود. بنابراین زمان مراجعه به دندانپزشکی آرامش، برند ایمپلنت و نوع ایمپلنت مورد نیاز در قیمت آن تاثیر خواهند داشت.

از دیگر عوامل موثر در قیمت و عمر ایمپلنت آلمانی عبارتند از:

 • نوع و کیفیت متریال استفاده شده در ساخت ایمپلنت
 • اعتبار برند و تکنولوژی بکار رفته در ساخت ایمپلنت
 • جنس بخش‌های مختلف ایمپلنت
 • دستمزد متخصص ایمپلنت دندان
 • زمان کاشت ایمپلنت و قیمت روز ایمپلنت آلمانی
 • تعداد ایمپلنت مورد نیاز
 • نیاز به انجام عمل‌های جانبی مانند پیوند استخوان

عواملی از جمله تعداد ایمپلنت دندان به تعداد پایه مورد نیاز برای قرار دادن تاج ایمپلنت بستگی دارد. در برخی از شرایط ممکن است برای یک ردیف دندان در فک بالا یا پائین تنها چهار پایه ایمپلنت کافی باشد و در برخی از افراد بیشتر از این تعداد مورد نیاز باشد.

عامل دیگر عمل‌های جانبی مورد نیاز برای تقویت استخوان فک در ناحیه کاشت پایه ایمپلنت است. در افرادی که مدت زمان زیادی است که دندان خود را از دست داده‌اند و استخوان فک در ناحیه خالی متراکم شده است و ارتفاع کافی برای قرار دادن ایمپلنت را ندارد و یا افرادی که به دلیل پوکی استخوان نیاز به تقویت استخوان دارند، نیاز است که پیش از کاشت ایمپلنت اقدامات پزشکی لازم انجام شود و تا استخوان شرایط مناسب برای نگهداری پایه ایمپلنت را داشته باشد.

تمامی موارد ذکر شده در قیمت نهایی ایمپلنت دندان موثر هستند. برای اطلاع از قیمت روز می‌توانید با کلینک دندانپزشکی آرامش تماس حاصل فرمائید. https://arameshdental.com/

انواع ایمپلنت آلمانی

 انواع و قیمت ایمپلنت دندان با توجه به شرکت تولید کننده آن و متریال مورد استفاده در ساخت آن متفاوت می‌باشد. ایمپلنت‌های آلمانی از نظر ظاهری نیز با یکدیگر متفاوت هستند و هر یک برای شرایطی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. متخصص ایمپلنت بسته به شرایط سلامت فرد مراجعه کننده و تراکم استخوان وی از برند خاصی استفاده می‌کند و به همین دلیل است که هزینه ایمپلنت دندان ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. انواع ایمپلنت آلمانی عبارت است از:

در دندانپزشکی آرامش از انواع برندهای ایمپلنت دندان استفاده می‌شود. هر برند مدل منحصر به فردی دارد و برای افراد مختلف با شرایط خاص آن شخص استفاده می‌شود.

ایمپلنت آلمانی Xive

یکی از معروف‌ترین برندهای ایمپلنت آلمانی که در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، ایمپلنت آلمانی Xive است. این برند ساخت شرکتی به نام دنسپلای سیرونا است. این برند آلمانی در زمینه ساخت ایمپلنت سابقه بسیاری دارد و محصولات خود را به سراسر جهان عرضه می‌نماید. ایمپلنت آلمانی Xive برای کاشت ایمپلنت دندان به روش دو مرحله‌ای و روش ایمپلنت پانچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایمپلنت Xive 3.0 برای دندان‌های از دست رفته جلو و برای افرادی که استخوان ضعیفی دارند و یا شرایط خاص دارند استفاده می‌شود. محصولات این شرکت معتبر از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار هستند و مورد تائید متخصصین ایمپلنت قرار گرفته است.

ایمپلنت دندان آلمانی Xive در سه مدل Xive S، Xive TG و Xive Gingiva Former C تولید و به بازار عرضه می‌گردد. در ساخت این ایمپلنت آلمانی تمامی استانداردهای جهانی رعایت شده است و از نظر استحکام و سازگاری با بدن انسان و سرعت جوش خوردن با استخوان فک فوق العاده است.

استفاده از ایمپلنت آلمانی Xive به دلیل تیز بودن نوک ایمپلنت بسیار ساده است و متخصص ایمپلنت در زمان جراحی با تمرکز بیشتری می‌تواند کار کند. وجود شیارهای موجود بر روی ایمپلنت موجب می‌شود تا ایمپلنت به راحتی در داخل استخوان قرار بگیرد و در مدت زمان کوتاهی با استخوان ادغام شود.

ایمپلنت آلمانی Xive از جنس آلیاژ تیتانیوم است و در سایزهای مختلفی موجود می‌باشد. این ایمپلنت عملکرد بسیار خوبی داشته و به دلیل تکنولوژی استفاده شده در ساخت آن و جنس پایه ایمپلنت در مدت زمان کوتاهی جوش می‌خورد و بسیار بادوام و مقاوم است. درصد موفقیت کاشت این ایمپلنت 99.6% گزارش شده است و بسیار ظریف و مقاوم ساخته شده است.

قطعات ایمپلنت دندان برند Xive در ایران بسیار سخت پیدا می‌شود و دلیل بالا بودن قیمت ایمپلنت آلمانی برخی از برندها همین مساله می‌باشد.

در دندانپزشکی آرامش از انواع برندهای ایمپلنت دندان استفاده می‌شود. هر برند مدل منحصر به فردی دارد و برای افراد مختلف با شرایط خاص آن شخص استفاده می‌شود.

ایمپلنت آلمانی Bego

 شرکت سازنده ایمپلنت Bego از سال 1994 با استفاده از تکنولوژی نوین فعالیت خود را در زمینه ساخت ایمپلنت دندان آغاز نمود و محصولات و تجهیزات مورد نیاز را به سراسر جهان عرضه نمود. این برند یکی از پیشرفته‌ترین و بادوام‌ترین ایمپلنت‌های شناخته شده در جهان محسوب می‌شود و محصولات خود را با قیمتی مناسب روانه بازار می‌نماید.

انواع مدل‌های ایمپلنت Bego عبارتند از:

 • Bego Semandos S
 • Bego Semandos SC/SCX
 • Bego Semandos RS/RSX
 • Bego Semandos RI
 • Bego Semandos provisional
 • Bego Semandos Mini

ایمپلنت Bego Semandos RI برای افرادی که استخوان ضعیف با تراکم ناکافی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد و عملکرد بسیار خوبی دارد. این ایمپلنت به صورتی طراحی شده است که به بهترین شکل ممکن با استخوان فک ادغام می‌شود و ماندگاری بالایی دارد.

ایمپلنت Mini نیز پایه کوتاهی دارد و برای دندان‌های جلو مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایه ایمپلنت‌های Bego باریک هستند و به خوبی در استخوان فک قرار می‌گیرند. کیفیت و دوام این نوع ایمپلنت بالا است و در بیشتر افراد عمل کاشت ایمپلنت با موفقیت انجام شده است.

ایمپلنت آلمانی Bego مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده است و به صورتی طراحی شده که برای استخوان‌هایی با شرایط مختلف قابل استفاده باشد. از مهمترین ویژگی‌های این ایمپلنت توزیع یکنواخت زبری در سطح آن است و درصد خلوص تیتانیوم در آن بالا می‌باشد. تکنولوژی استفاده شده در ساخت این ایمپلنت موجب می‌شود تا مدت زمان جوش خوردن پایه ایمپلنت با استخوان کمتر شده و ایمپلنت در داخل استخوان محکم و ثابت قرار بگیرد. این موضوع هم برای فرد متقاضی و هم برای متخصص ایمپلنت مزایای بسیاری به همراه دارد.

ایمپلنت آلمانی Trias

یکی دیگر از ایمپلنت‌های معروف و با کیفیت آلمانی ایمپلنت Trias است. محصولات این شرکت با استفاده از بهترین متریال در مجهزترین آزمایش‌ها تولید می‌شوند و از نظر سطح تکنولوژی و کیفیت ایمپلنت در جهان پیشرو می‌باشد. این ایمپلنت آلمانی انواع پایه ایمپلنت، اباتمنت و لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت را طراحی و تولید می‌نماید.

هزینه ایمپلنت دندان با استفاده از این برند ایمپلنت بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. این ایمپلنت در مقایسه با ایمپلنت‌های کره‌ای و سوئیسی در سطح یکسانی قرار دارد و به دلیل قیمت و کیفیت مناسب در کشور ما مورد استقبال واقع شده و در بسیاری از مراکز دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایمپلنت آلمانی DENTAL RATIO (DRS)

شرکت تولید کننده ایمپلنت‌های آلمانی DRS بیش از 30 سال در زمینه ساخت محصولات دندانپزشکی و ایمپلنت فعالیت دارد. این شرکت محصولاتی با کیفیت و باداوم تولید و به بازار جهانی عرضه می‌نماید. قیمت و عمر ایمپلنت آلمانی DRS کمی بیشتر سایر ایمپلنت‌های ساخت این کشور است.

این شرکت برای ساخت ایمپلنت از بهترین متریال و بروزترین تکنولوژی استفاده می‌کند و معتقد است که کیفیت بسیار مهمتر از قیمت است و فرمولاسیون خاص خود را برای ساخت ایمپلنت بکار می‌گیرد. به همین دلیل قیمت این برند بیشتر از سایر ایمپلنت‌های آلمانی است. اما از نظر کیفیت و ماندگاری در سطح بالایی قرار دارد و به همین دلیل در میان پزشکان بسیار محبوب و پرطرفدار است.

انواع ایمپلنت DRS
در دندانپزشکی آرامش از انواع برندهای ایمپلنت دندان استفاده می‌شود. هر برند مدل منحصر به فردی دارد و برای افراد مختلف با شرایط خاص آن شخص استفاده می‌شود.

انواع ایمپلنت DRS عبارتند از:

 • ایمپلنت آلمانی Oktagon: تنوع مدل‌های ایمپلنت OKTAGON با توجه به نوع بافت استخوان و شکل مورد نیاز برای هر فرد بسیار بالا است و متخصص ایمپلنت می‌تواند بسته به شرایط بیمار از ایمپلنت مناسب استفاده کند. شکل و طراحی ایمپلنت در موفق بودن عمل کاشت نقش بسیار موثری دارد.
 • ایمپلنت آلمانی Hexagon: این نوع ایمپلنت ساختار انعطاف پذیری دارد برای افرادی که استخوان نرم با بسیار متراکم دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی خاص این ایمپلنت موجب می‌شود تا اتصال بسیار محکمی میان ایمپلنت و استخوان ایجاد شود و دوام و ماندگاری ایمپلنت بیشتر باشد.
 • ایمپلنت آلمانی TRI-Tapered: این مدل ایمپلنت آلمانی از برند DRS در اندازه‌های مختلف با قطرهای متفاوت تولید می‌شود و به همین دلیل در بخش‌های مختلف فک و برای انواع دندان قابل استفاده است.

ایمپلنت آلمانی Tiologic

شرکت سازنده ایمپلنت Tiologic از سال 1886 فعالیت خود را در چندین کشور اروپایی و آمریکایی آغاز نمود. محصولات این شرکت به کشورهای بسیاری صادر می‌شود و از نظر کیفیت در رتبه بالایی قرار دارد و از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. این شرکت توانسته است با تولید ایمپلنت‌هایی با کیفیت جایگاه موفقی در میان شرکت‌های تولید کننده ایمپلنت کسب نماید.

پایه ایمپلنت آلمانی Tiologic به صورتی طراحی شده است که با هر نوع اباتمنت و تاج دندان قابلیت سازگاری دارد و بسیار باداوم و انعطاف پذیر می‌باشد. ایمپلنت‌های Tiologic TWINFIT و Tiologic CITO mini از جمله انواع ایمپلنت Tiologic هستند که هر یک کاربرد خاصی دارد. ایمپلنت‌های مینی معمولا برای افرادی که استخوان ضعیف با تراکم پائین دارند و برای دندان‌های جلو استفاده می‌شود.

ایمپلنت آلمانی Dentegris

از دیگر برندهای مطرح ایمپلنت آلمانی می‌توان ایمپلنت Dentegris را معرفی کرد. هزینه ایمپلنت دندان با استفاده از این برند بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و علت اصلی محبوبیت آن نیز همین مورد است. تمامی مراحل ساخت ایمپلنت Dentegris تحت نظر متخصصان و با انجام آزمایشات متعدد صورت گرفته است و به همین دلیل از نظر کیفیت و دوام با استانداردهای جهانی مطابقت دارد.

تیم طراحی و ساخت ایمپلنت Dentegris متشکل از برترین جراحان و متخصصان ساخت انواع پروتز می‌باشد و تمامی بخش‌های ایمپلنت از انتخاب متریال تا طراحی بدنه توسط تیم حرفه‌ای و متخصص انجام شده است. انواع ایمپلنت آلمانی Dentegris عبارت است از:

 • SL TAPERED
 • SLS Straight
 • SOFT BONE
 • MINI

برخی از مدل‌های ایمپلنت Dentegris دارای پایه نوک تیز هستند و اتصال محکم‌تری با استخوان خواهند داشت. این نوع ایمپلنت معمولا برای افرادی که مبتلا به پوکی استخوان هستند و یا تراکم استخوان کمی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایه نوک تیز ایمپلنت درست مانند ریشه دندان عمل می‌کند و در استخوان ثابت می‌ماند.

طراحی ایمپلنت Dentegris موجب می‌شود تا متخصص ایمپلنت در زمان جراحی تمرکز بیشتری داشته باشد. ایمپلنت Dentegris برای کاشت ایمپلنت به روش فوری نیز کاربرد دارد و بلافاصله پس از اینکه دندان کشیده شد در داخل استخوان قرار داده می‌شود.

جنس متریال و طراحی این نوع ایمپلنت فوق العاده است و درصد موفقیت آن بسیار بالا می‌باشد. پایه ایمپلنت به خوبی با استخوان فک جوش می‌خورد و به همین دلیل ایمپلنت همانند دندان طبیعی خواهد بود و ماندگاری بالایی دارد.

ایمپلنت آلمانی Biotec

ایمپلنت بیوتک ساخت شرکت بیوتک آلمان است که برای تمامی افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایه ایمپلنت از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده است و از نظر شیمیایی پایداری و استحکام بالایی دارد. این برند برای انواع استخوان نرم و سفت استفاده می‌شود و عملکرد بسیار خوبی دارد. دو نمونه از محصولات است شرکت عبارت است از Conical Connection B1 و Internal Hex.

مزیت استفاده از این ایمپلنت کوتاه بودن مدت زمان جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک می‌باشد. به دلیل نوع طراحی ایمپلنت و ساختار آن، مراحل درمان قابل پیش بینی است و ایمپلنت ماندگاری بسیار بالایی دارد. ایمپلنت Biotec در سایزهای مختلف موجود است و متخصص ایمپلنت می‌تواند برای قسمت‌های مختلف فک از سایز مناسب استفاده کند.

 

ایمپلنت آلمانی Alphatech

ایمپلنت آلفاتک از دیگر ایمپلنت‌های آلمانی باکیفیت است که توسط شرکت زنتروم تولید می‌شود. کیفیت بالای این ایمپلنت و بالا بودن مقاومت و پایداری آن موجب شده است که محصولات این کشور در بیشتر کشورهای جهان مورد استفاده قرار گیرد. این شرکت به تازگی ایمپلنت‌های کوچکی را طراحی و به بازار عرضه نموده است که برای دندان‌های جلو کاربرد دارند. متریال استفاده شده در ساخت ایمپلنت آلمانی Alphatech از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در ساخت پایه ایمپلنت از تیتانیوم خالص استفاده شده است.

انواع ایمپلنت Alphatech عبارت است از BONITex و DUOTex. ایمپلنت BONITex دارای پوششی مخصوص است که موجب می‌شود سطح ایمپلنت به خوبی با استخوان ادغام شود و استحکام بالایی داشته باشد. ساختار ایمپلنت به صورتی است که در استخوان‌های ضعیف و دارای تراکم پائین نیز به خوبی عمل می‌کند و در داخل استخوان محکم می‌شود.

ایمپلنت آلمانی Argon
در دندانپزشکی آرامش از انواع برندهای ایمپلنت دندان استفاده می‌شود. هر برند مدل منحصر به فردی دارد و برای افراد مختلف با شرایط خاص آن شخص استفاده می‌شود.

ایمپلنت آلمانی Argon

شرکت سازنده ایمپلنت Argon یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولید کننده ایمپلنت در کشور آلمان و جهان محسوب می‌شود و با استفاده از بروزترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی جهان محصولاتی با کیفیت تولید می‌کند. متخصصان و مهندسین باتجربه با انجام آزمایشات مختلف و استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات توانسته‌اند در زمینه تولید ایمپلنت باداوم و باکیفیت بسیار موفق عمل کنند.

ایمپلنت آلمانی Argon بر اساس استاندارهای بین الملل ساخته شده است و در سایزهای مختلفی موجود می‌باشد. مهمترین ویژگی این نوع ایمپلنت جلوگیری از رشد باکتری در اطراف پایه ایمپلنت می‌باشد و از سلامت دهان و دندان محافظت می‌نماید و هیچ مشکلی برای لثه و سایر دندان‌های مجاور به وجود نمی‌آورد. به همین دلیل طول عمر این ایمپلنت بسیار بالا است.

ایمپلنت آلمانی Argon علاوه بر دوام و استحکام بالا بسیار زیبا و ظریف طراحی شده است و اتصالات دقیق بین پایه ایمپلنت و اباتمنت موجب می‌شود تا ماندگاری ایمپلنت بیشتر شود و احتمال حرکت کردن یا شل شدن ایمپلنت را به حداقل برساند.

مزایای استفاده از ایمپلنت Argon عبارت است از:

 • قابل نصب در عمیق‌ترین بخش استخوان فک است و این موضوع در دوام و زیبایی ایمپلنت بسیار موثر می‌باشد.
 • به سادگی بر روی استخوان نصب می‌شود.
 • برای هر فردی با هر شرایط استخوانی و لثه قابل استفاده است.
 • در سایزهای مختلف موجود می‌باشد و برای انواع دندان‌های فک بالا و فک پائین استفاده می‌شود.
 • درصد موفقیت عمل کاشت ایمپلنت با استفاده از این برند 98% می‌باشد.
 • پایه ایمپلنت از تیتانیوم ساخته شده است و با بدن انسان سازگار است.

مزایای استفاده از ایمپلنت آلمانی

همانطور که اشاره کردیم ایمپلنت‌های آلمانی انواع مختلفی دارند و تمامی آنها از نظر کیفیت و ماندگاری در سطح مطلوبی قرار دارند. انواع و قیمت ایمپلنت دندان به عوامل دیگری نظیر دستمزد متخصص ایمپلنت، نیاز به عمل‌های جانبی و … بستگی دارد و تمامی هزینه مربوط به ایمپلنت نخواهد بود. اما استفاده از ایمپلنت آلمانی چند مزیت مهم دارد که به شرح زیر می‌باشد:

 • از نظر ظاهری بسیار شبیه به دندان طبیعی است و فردی که ایمپلنت دارد هیچ گونه نارحتی در دهان خود احساس نمی‌کند. این موضوع یک مزیت مهم محسوب می‌شود زیرا اگر یک یا دو دندان ایمپلنت شده باشد در صورت مشخص بودن دندان طبیعی و پروتز، جلوه زیبایی نخواهد داشت.
 • ایمپلنت‌های آلمانی پس از ایمپلنت آمریکایی از نظر کیفیت و ماندگاری در رتبه دوم قرار دارد. به همین دلیل می‌توانید تا پایان عمر بدون نگرانی از ایمپلنت‌های خود استفاده کنید. در صورت نیاز به ترمیم قطعات برخی از برندها در کشور ایران یافت می‌شود و با هزینه کمتر می‌تواند ایمپلنت قبلی خود را ترمیم کنید.
 • با بدن انسان سازگار است و تا کنون هیچ گونه نارضایتی یا عارضه شدید و مشکل آفرین برای ایمپلنت‌های آلمانی گزارش نشده است. استفاده از ایمپلنت‌های با کیفیت آلمانی علاوه بر اینکه از سلامت استخوان و لثه محافظت می‌کند، از سایر دندان‌های مجاور نیز حمایت نموده و از آسیب دیدن آنها جلوگیری می‌کند. ایمپلنت از استخوان و لثه حمایت می‌کند و از تحلیل رفت استخوان و بد شکل شدن دندان‌های مجاور پیشگیری می‌کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا برای رزرو نوبت شماره تماس خورد را وادنمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود